Čistíme koberce - čištění koberců a čalouněného nábtyku
donate

Hodnocení našich zákazníků

Listopad 2015
"Dobrý den pane Šedino, chi moc poděkovat za umytí oken a koberce. Už dlouho jsem se nesetkala s tak pečlivou a kvalitní prací."
M.B., Praha

Září 2015
"S realizací jsem velmi spokojena... Velmi šikovný, precizní a ochotný pracovník..." pokračování zde

Září 2015
"S výsledkem jsem velmi spokojená, koberce jsou krásně vyčištěné, komunikace bez problémů..." pokračování zde

Srpen 2015
"super, dekujeme" pokračování zde

Červenec 2015
"S realizací jsem naprosto spokojen, s kvalitou, přístupem, snahou najít řešení s termínem. Seriózní jednání..." pokračování zde

Červen 2015
"Spokojenost. Rychlé jednání, kvalitní servis. Doporučuji. " pokračování zde

Květen 2015
"Mohu jen doporučit. Termín jsme dohodli bez problému, pracovník přijel ve stanovený čas, byl příjemný..." pokračování zde

Duben 2015
"S realizací jsem spokojena, termín a cena byly dodrženy... " pokračování zde

Únor 2015 - „Dobrý den pane Šedino, chtěla bych Vám poděkovat za skvělou práci. Čistění proběhlo naprosto v pořádku a jsme spokojeni."
asistentka představenstva a.s., Praha 6

Listopad 2014
"Vse v pořádku , sedačka velmi prokoukla...Oceňuji rychlost a dopravu zdarma..." pokračování zde

Listopad 2014
"Vřele doporučuji .Komunikace s p.Šedinou je výborná .Termín si ještě upřesnuje než dorazí..." pokračování zde

Září 2014
"Zaměstnanec pana Šediny byl příjemný s profesionálním vystupováním a kvalitně odvedl svojí práci. Jsem velmi spokojen a tuto firmu mohu doporučit...." pokračování zde

Srpen 2014
"Flexibilita při domlouvání termínu i rozsahu práce. Práce provedena kvalitně..." pokračování zde

Srpen 2014
"Velká spokojenost: skvělá domluva ohledně termínu, přijatelná cena, velmi příjemný pracovník..." pokračování zde

Červenec 2014 - „Musím velmi pochválit pracovníka firmy, který mi vyčistil v mé garáži sedadla vozu, práce proběhla nadmíru kvalitně, zaplatil jsem 400kč a nikam jsem nemusel, do teď jsem jezdil čistit vůz do firmy, kde jsem za tepování sedadel platil dvojnásobek a ještě jsem tam musel přijet."
Pavel S., Praha 4

Červenec 2014
"Vše proběhlo jak mělo, telefonická dohoda okamžitá a věcná..." pokračování zde

Červen 2014 - „Jsem důchodkyně a bojím se sama mýt okna, tak jsem si pozvala pracovníka firmy Cistime koberce a okna nechala umýt – takhle pěkně a rychle jsem to nezvládla nikdy. Ještě mi v rámci ceny vyčistil malý koberec pod konferenčním stolkem."
Marta K., Praha 5

Květen 2014

Duben 2014

Duben 2014 - „Měla jsem sedačku plnou zvířecích chlupů, kterých se mi nedařilo zbavit, objednala jsem si firmu Čistíme koberce a pracovník před vyčištěním použil úžasný kartáč, kterým chlupy odstranil a ještě mi poradil, kde ho mohu koupit."
Jana F., Praha 8

Duben 2014 - „Objednal jsem si firmu Čistíme koberce na vyčištění sedačky, vše proběhlo dobře, příjemný pracovník přijel a sedačku pěkně vyčistil. Bohužel jsem si druhý den sedačku polil kávou, volal jsem proto firmu znovu a stejný pracovník přijel během 3 hodin a skvrnu beze zbytku odstranil a ještě mi udělal super cenu. Děkuji."
Pavel H., Praha 8

Duben 2014

Březen 2014 - „Čištění koberce a sedačky proběhlo perfektně, mladý pracovník byl velmi vstřícný a snaživý."
Dana F., Praha 5

Únor 2014 - "Sympatický pán dorazil včas a s jeho prací jsem byla velmi spokojena. Sedačku i koberec vyčistil nad mé očekávání."
Jana P., Praha 8

Únor 2014 - "Doma se mi při oslavě narozenin vylilo červené víno na koberec, říkala jsem si, že je s ním konec, ale pracovník z firmy Čistíme koberce dokázal skvrnu úplně zlikvidovat. A to vše s úsměvem a za překvapivě dobrou cenu"
Kamila D., Praha 4

Leden 2014 - "Kamarád mi doporučil firmu Čistíme koberce na vyčištění sedačky, která mi připadala spíše na vyhození. Moc jsem nevěřil, že by s tím ještě někdo mohl něco udělat – ale povedlo se, není sice jako nová, ale je čistá a použitelná. Díky!"
Petr M., Praha 9

Leden 2014 - "Musím pochválit pana Zusčíka, který u nás čistil koberec, moc příjemný pán, ze starého koberce udělal skoro nový, jen prošlapaná cestička nešla vyčistit, ale na to jsem byla předem upozorněna, skvělé."
Dana K., Praha 7