donate

 

Vize
Jsme specialisté na čištění koberců a čalouněného nábytku nejlepšími dostupnými technologiemi s důrazem na osobní přístup k zákazníkovi.


Mise
Směřujeme k cíli být jedničkou na pražském trhu v oblasti čištění koberců a čalouněného nábytku.
Neustále hledáme nové a vyspělejší způsoby čištění a zdokonalujeme náš strojový park tak, aby pro nás žádná špína ani skvrna nebyla překážkou.
Klademe důraz na spokojenost zákazníka, který se k nám bude vracet a doporučovat nás svému okolí. Proto zaměstnáváme jen vyškolené a spolehlivé pracovníky, kteří dbají na osobní přístup ke každému zákazníkovi.

Nabídka pro domácnosti:
Používáme profi stroje Kärcher a Vax
Německá firma Kärcher a anglická firma Vax se vyznačují výrobou velmi kvalitních čistících strojů s dobrým zázemím a spolehlivou servisní sítí. Podrobnější informace ke způsobu čištění a používaných čistidlech najdete v sekci Postup čištění.

Zaměstnáváme jen vyškolené pracovníky
Pracují pro nás výhradně místní zaměstnanci, kteří před zahájením činnosti procházejí školením na obsluhu čistících strojů. Praxí a sledováním vývoje nových technologií se neustále zdokonalují. Zaměstnáváme i certifikované pracovníky úklidu.

Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem
Vzhledem k dostatečnému množství pracovníků jsme schopni k Vám přijet v řádu hodin od objednání, což se Vám může hodit v případě nečekaných událostí a nehod v domácnostech. V běžných případech jsme Vám i tak k dispozici pro objednání a realizaci zakázky každý den v jakoukoliv dobu včetně víkendů a svátků – a to bez jakýchkoliv příplatků. A vždy se pokusíme vyjít vstříc času, ve kterém Vám bude čištění vyhovovat.

Naše jednání je solidní a spolehlivé
Dáváme velký důraz na kvalitní jednání se zákazníkem, tzn. že se na naší infolinku vždy dovoláte, pokud náhodou ne, tak Vám obratem zavoláme zpět, pokud nám pošlete email, odpovíme Vám maximálně v řádu hodin. Jednat s Vámi budeme vždy v pohodovém duchu s důrazem na Vaši spokojenost a dobrý pocit s objednáním zakázky.
V případě objednávky zaručujeme včasný příjezd našeho pracovníka. Jednání pracovníka na místě bude pokračovat stejným stylem, před začátkem čištění s Vámi projde jeho rozsah, spočítá Vám cenu a při čištění se bude maximálně snažit vyjít vstříc Vašim požadavkům. Samozřejmostí je pomoc s přemisťováním nábytku.
Pokud byste nebyli s čímkoliv spokojeni, očekáváme Vaši reakci na emailu: reklamace@cistimekoberce.cz

Čištění podlah
Nabízíme Vám i strojové čištění podlah (dlažba, pvc, parkety, plovoucí i dřevěné) díky komplexnímu příslušenství stroje Vax s výhodou, že podlaha zůstává bezprostředně po čištění téměř suchá a materiálům náchylným k poškození vodou neublíží.

Ručně vyčistíme kožený nábytek
Profesionálními a kvalitními přípravky ručně a zkušeně vyčistíme Váš kožený nábytek v bytě, zbavíme jej stejně tak běžných nečistot jako zašlosti a oživíme jeho vzhled. Případně jsme schopni vyčistit i kožené sedačky v automobilu a to vše za velmi rozumné ceny.

Myjeme okna včetně rámů a parapetů
Nabízíme kvalitní mytí oken včetně rámů, parapetů a žaluzií. Mytí provádíme ručně pomocí mycí sady a kvalitních čistících prostředků s cílem maximální spokojenosti zákazníka.

Doprava zdarma
Po celé Praze je doprava zdarma. Pokud bydlíte za hranicí Prahy, účtujeme jednosměrně 8kč za 1km.
Příklad: pokud bydlíte v Brandýse nad Labem, je vzdálen 6km od hranice Prahy, kompletní cena za dopravu by byla 48kč.

Pojištění
Víme, že štěstí přeje připraveným a proto je naše společnost pojištěna na způsobení škody třetím osobám do výše 5.000.000 Kč a to u České pojišťovny.

Vyčistíme sedadla Vašeho automobilu
Čištění interiérů automobilů není hlavní cíl naší činnosti, ale nabízíme službu pro zákazníky, kteří si rádi čistí a myjí auto sami s tím, že v tomto směru lze zvládnout vše vyjma tepování čalouněných sedáků, na které běžné vysávání ani různé hadříky nestačí. Podmínkou je možnost přístupu k elektrické síti a teplé vodě, můžeme čištění provést ve Vaší garáži, na zahradě, případně i před domem v příznivém počasí. Cena za dopravu k Vám je stále stejná – ZDARMA. Cena za čištění je uvedena v ceníku, je ale výrazně nižší než u firem specializující se na kompletní čištění automobilů.

Speciální nabídka pro firmy:
Individuální cenový program nad 250m2 nebo při pravidelném čištění
Máme nastavenou cenu za metr čištění koberce za plochy do 150m2 a do 250m2. Pokud potřebujete vyčistit ještě větší plochu, tak chápeme, že vedle kvality je prioritní i cena, kterou jsme schopni nastavit na míru. Stejný případ platí pro pravidelné čištění i menších ploch.

Mimopražské regiony dohodou
Naše působnost je primárně zaměřena na Prahu, Mostecko a jejich okolí. V případě zakázky pravidelného čištění kdekoliv v České republice, nebo pokud se bude jednat jednorázové vyčištění větší plochy (např. celý hotel), určitě je možné se domluvit na čištění za stále velmi dobrých finančních podmínek